Dommerlisten

NavnTitlerKlubDommererfaringDommerkontakt
Henrik S. NielsenAFAC26376915
Lars Erik BräunerESDFAFAA/B/CVia klub
Ole SønderbyESDFpmB/Cfarfar@olefoto.dk - 6020 6503
Thomas A. ChristensenNSMiF/bAFAB/C
Arvid NielsenEFIAP, QPSA, GPUCR2, NSMiF/p, MNFFF/b, ASDFAlssund FotoklubA-Carvid@arvidnielsen.dk
Una Streit LarsenESDF, EFIAP, NSMiF/p, MNFF/bStella Polaris Photo GroupA/B/CUna Streit Larsen, Downstairs
Erik HolmgaardMSDF, EFIAPEsbjerg FotoklubA/B/CVia klub
Finn Guldborg PedersenEsbjerg FotoklubCVia klub
Ib Corneliussen NielsenASDF, AFIAPEsbjerg FotoklubCVia klub
Ida RefsgaardMSDFEsbjerg FotoklubA/B/CVia klub
Jes-Peder K. LøkkeESDFAlssund FotoklubCVia klub
Søren SkovMSDFp, EFIAP/p, NSMiF/p, MNFFF/g pmA/B/Csoskfoto@gmail.com
Roland Hvid JensenMSDFb, EFIAPp, NSMiFpPhoto Club DaniaA/B/Croldemos@hotmail.com
Jørgen KristensenMSDFb, EFIAPd1, NSMiFgpmA/B/Cjk@mds.dk
Erik JohansenESFIAPFotoklubben Focus SilkeborgA/B/CVia klub
Flemming RaskESDF, AFIAPFotoklubben Focus SilkeborgA/B/CVia klub
Peter BirkESDFFotoklubben Focus SilkeborgCVia klub
Lise Aagaard NielsenASDFHerlev FotoklubCVia klub
Rene WedelASDF, AFIAPDownstairsCrenewedel@youmail.dk
Uwe HessASDFHerlev FotoklubCVia klub
Finn E. LarsenESDF, EFIAP/bpmA/B/Cannfinn@lightmail.dk - 86521767
Kim Møller AndersenESDFpmB/CKim.1.andersen@hotmail.com - 536422
Ove LyngsieESDFKFAKA/B/Colyngsie@gmail.com
Jørgen Kryger HansenESSDF, ESFIAPMaribo fotoklubA/B/Cjorgen@kryger.dk - 51908801
Lene Overgaard Schrøder HansenMaribo fotoklubB/Cleneoshansen@gmail.com - 60525262
René Skaaning NøragerASDFMomento FotogruppeA/B/CVia klub
Jes LyngsieEFIAP, NSMiF/s, ESDFFotoklubben NEGATIV RoskildeA/B/Cjes.lyngsie@mail.dk – mobil 294702666, Maks. 1 times kørsel
Peter Gjevert PetersenESDF, AFIAPFotoklubben NEGATIV RoskildeA/B/CVia klub
Jonas D. MadsenASDF, EFIAPsNæstved FotoklubCjonasdmadsen@gmail.com - 31954869
Maybritt Hodal JensenASDF, AFIAP, QPSA, NSMiF/bOFAA/C26778842 / hodal2409@gmail.com
René JensenASDF, AFIAP, QPSA, NSMiF/sOFAA C60872409 / satsumadori1@gmail.com
Carlo PedersenESSDF, MSDF, EFIAPpmA/B/Ccpfoto@cpfoto.dk
Johnny Blaabjerg DygHonSDF, ESDF, EFIAPæmA/B/Cjohnny.dyg@youmail.dk - 30341401
Benny RytterEFIAP PPSA MSDF NSMiF/P MNFFF/sPhoto Club DaniaA/B/C23450032
Leif AlveenMSDF, EFIAP/d1, GMPSA, NSMiFp, Stella Polaris Photo GroupA/B/Cleifalveen@gmail.com
Villy PoulsenpmA/B/Cprofil@smilemail.dk - 20217413
Kim KristensenMSDF/EFIAP/NsMiFppmA/B/Ckristensen.kim.ivan@gmail.com
Nicolai GodvinESDF, EFIAP, NSMiF/p, MNFFF/bpmA/Cnicolaikristian@hotmail.com

Dommererfaringer:

A - Internationale saloner FIAP/PSA/NFFF
B - Nationale eller regionale (Jyske, Fynske og Mellem Sund Og Bælt)
C - Klubkonkurrencer og andet

Kontakt til dommerne foregår via klubberne/personlige medlemmer eller direkte, hvis det er angivet. Kontaktoplysninger til den enkelte klub findes på kontaktsiden.

Hvis du gerne vil registreres som dommer, eller hvis din nuværende ikke passer, så brug venligst nedenstående kontaktform.

Dommerlisten

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Dommererfaringer:
A - Internationale saloner FIAP/PSA/NFFF
B - Nationale eller regionale (Jyske, Fynske og Mellem Sund Og Bælt)
C - Klubkonkurrencer og andet

Invalid Input

Invalid Input


Refresh Invalid Input

We use cookies
Vi anvender cookies på vores hjemmeside. Nogle af dem er essentielle for driften af ​​sitet, mens andre hjælper os med at forbedre denne side og brugeroplevelsen (sporingscookies). Du kan selv beslutte, om du ønsker at tillade cookies eller ej. Bemærk venligst, at hvis du afviser dem, kan du muligvis ikke bruge alle funktionerne på sitet.